Ansatte

Høyloftet

Helle Andersson

Stilling: Pedagogisk medarbeider
32 80 09 55
helle.andersson@nordbyg.no

Linda Gran

Stilling: Barnehagelærer

Mona Olsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Mona jobber 80%

Lisbeth Andreassen

Stilling: Pedagogisk leder
32 80 09 55
lisbeth.andreassen@nordbyg.no

Låven

Øyvind Paulsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
32 80 09 55
oyvind.paulsen@nordbyg.no

Øyvind jobber 80% på Låven.

Hege Lande

Stilling: Pedagogisk medarbeider
32 80 09 55
hege.lande@nordbyg.no

Marlene Reitan

Stilling: Barnehagelærer
32 80 09 55
marlene.reitan@nordbyg.no

Tuva Svennevig Lyhus

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
32 80 09 55
tuva.lyhus@nordbyg.no

Andrea Borbèly

Stilling: Pedagogisk leder
32 80 09 55
andrea.borbely@nordbyg.no

Stallen

Bjørnar Halle

Stilling: Pedagogisk medarbeider
32 80 09 55
bjornar.halle@nordbyg.no

Bjørnar jobber 60 % på Stallen og 40% på Høyloftet.

Gosia Pater

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
32 80 09 55
gosia.pater@nordbyg.no

Lene Jeanette Rabben Gran

Stilling: Pedagogisk leder
32 80 09 55
lene.gran@nordbyg.no

Sætra

Mia H. Sagen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
969 46 103
mia.sagen@nordbyg.no

Vidar Eggers

Stilling: Pedagogisk medarbeider
969 46 103
vidar.eggers@nordbyg.no

Monica Vaktel Andersen

Stilling: Pedagogisk leder
969 46 103
monica.andersen@nordbyg.no

Student Eline Stolen

Stilling: Annet
eline.stolen@outlook.com

Student Mina Borgen

Stilling: Annet
minambk@icloud.com

Andre ansatte

Stine Kristensen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Stine er i permisjon.

Victoria Giobanu

Stilling: Vikar

Victoria jobber som fast vikar hos oss.

Merethe Bjerknes

Stilling: Vikar

Merethe jobber 60% på Høyloftet.

Linn Olsen

Stilling: Daglig leder
32 80 09 55
dl@nordbyg.no